21166

Ludzas amatnieki godam strādājuši pagājušo gadu un aicina ciemos šogad!
Nāc – esi gaidīts!

08.02.2012


Pagājušais gads Ludzas amatniekiem bija samērā darbīgs, daudz ir darīts, daudz paveikts un daudz  ciemos braukts.  Bijām ar Latgaļu tirgu gan  Baltkrievijā Polockā Meistaru pilsētiņā pilsētas svētkos, gan Vāczemē Bliedersdorf brīvdabas muzejā Hamburgas apkārtnē, gan Ludzas sadarbības pilsētas Bad Bodenteihas svētkos, gan uzbūvējuši podu cepli Liepājas Līvu ciemā promenādē Līvu tirgus laikā, gan nosvinēts Lielais Latgaļu tirgus Ludzas pilskalnā, kā katru gadu. Visbeidzot kopā ar partneriem no Eksperimentālās arheoloģijas institūta Vācijā kopā strādāts Kasseles izstāžu kompleksā Messā senajiem ķeltiem veltītajā zālē un vēsturiskajā Lineburgas tradicionālajā Ziemassvētku tirgū.  Daudzi kolektīvi un draugi ir tikuši pie jauniem tautu tērpiem un daudzu acis priecējuši mūsu amatnieku darbi izstādēs Ludzā, Līvānos un Ventspilī.

Ludzas amatniekiem lieli plāni arī jaunajam gadam un ceram ,ka Pūķis nesīs labu ražu un izdošanos sapņu piepildījumā. Kā allaž aicināsim uz Lielo Latgaļu tirgu 22. un 23. jūnijā Ludzas pilskalnā. Šoreiz jūs priecēs ne vien Latgales un Latvijas meistari, bet arī seno arodu pratēji no senās ķeltu zemes. Brauksim tirgos un organizēsim pasākumus, kā jau katru gadu. Ceram šovasar jau aicināt jūs uz Latgales kulinārā mantojuma prasmju skolām Latgaļu kukņā, organizēt prasmju skolas amatu centrā.

Pirmais paskums, kur aicinām uz tikšanos ir starptautiskais tūrisma tirgus Balttour 2012 Ķīpsalas izstāžu zālē. Esam iekļāvušies jaunā tūrisma galamērķa Latvijas austrumu pierobeža piedāvājumā ceļotājiem, aicinot uz Ludzas amatnieku centru un pasākumiem.  Priecāsimies par jebkuru jauku sadarbību šogad un jūsu apciemojumu ik dienu. Un noteikti atbrauciet uz Lielo Latgaļu tirgu!
      Atpakaļ
Tālavijas 27a, Ludza, LV-5701, Latvija,
65707203, 29467925,
65707202,
ligakondrate@inbox.lv