21167

Aicinām iepazīt Latvijas austrumu pierobežas noslēpumus!
08.02.2012


Vasals, ka namaloj Latgolā!
Droši vien daudzi ir jutuši urdošu ziņkāri, kā atklāt latgaliskā šarma noslēpumu, neizdibināto, neiepazīto, kas spēj apburt un uzrunāt katra dziļākās dvēseles stīgas. Šejienes viesmīlīgie iedzīvotāji aicina ciemos tos, kas grib izzināt šo noslēpumu - nezināmo Latvijas austrumu pierobežu.

10 Latvijas austrumu novadi no Viļakas līdz Dagdai ir apvienojušies un piedāvā tūristiem jaunu galamērķi - pierobeža. Lai jūs varētu labāk un ērtāk to iepazīt, ir izveidots interneta portāls www.pierobeza.lv un izdota karte ceļotājiem, ko varēs dabūt jau nākošnedēļ starptautiskajā tūrisma gadatirgū Ķīpsalā „Balttour 2012” Latgales reģiona stendā.

Ludzas amatnieki ir aktīvi iesaistījušies šajā skaistajā piedāvājumā ceļotājiem un aicina apmeklēt Ludzas amatnieku centru un nobaudīt latgaļu kukņas darinājumus, kā arī Lielo Latgaļu tirgu Ludzas pils kalnā 22. un 23. jūnijā! Prasmju skolas, Latgaļu dienas Kroma kolnā 25.augustā, lielā izēšanās un brīnumi Amatu un Edamielā 4.augustā  Ludzas pilsētas 835 gadu jubilejā ! Tiksimies? (
www.ludzasamatnieki.lv, www.ludza.lv)

Ceļojums pa Latvijas un Eiropas Savienības pierobežu noteikti būs neparasts piedzīvojums, jo ik pa brīdim jūs reāli varat sajust tiešo robežas tuvumu! Te valdzinās autentiska vide, burvīga daba, sirsnīgi cilvēki un iespēja redzēt tādas lietas, ko nekur citur neredzēsiet un nepiedzīvosiet, un varēs iegūt un arī iemācīties praktiskas lietas! Vienīgais noteikums, lai ceļojums būtu patīkams un bez starpgadījumiem- obligāti jāņem līdzi personu apliecinošs dokuments- identifikācijas karte vai pase.

Aicinām uz piedzīvojumu - Ar pasi pa austrumu stigām!

Jūsu Ludzas amatnieki 
      Atpakaļ
Tālavijas 27a, Ludza, LV-5701, Latvija,
65707203, 29467925,
65707202,
ligakondrate@inbox.lv